Heeft u een vraag over dit product?
Onze medewerker helpt u graag bij het vinden van het juiste product
Onze medewerker helpt u graag bij het vinden van het juiste product
Je vraag is verzonden
Wij komen zo snel mogelijk bij je terug met het juiste antwoord.
Bezemsteel van tauarihout, ook wel surinaams eiken genoemd. De steel heeft een lengte van 170 cm en een diameter van 2,8 cm. De uit einde is voorzien van een lange punt, wat ideaal is om deze in een bezemblok te steken. Deze heeft namelijk een schuin gat voor de juiste houding om te kunnen vegen.
De steel is gemaakt van de sterke Braziliaanse houtsoort Tauari, ook wel Surinaams eiken genoemd. De steel is comfortabel en glad afgewerkt.
Geschikt voor bijvoorbeeld vegers, vloertrekkers, luiwagens en straatbezems.
Deze stelen gebruiken wij voor onze brede straatbezems. Het is een sterk betrouwbaar hout soort welke flexibel is voor het vegen van je straatje bijvoorbeeld. Wanneer je houten stelen in smeert met gekookte lijnolie, dan blijft het hout langer soepel en flexibel.
Productinformatie:
- Hout: Tauari
- Lengte: 170 cm
- Diameter 2.8 cm